Bezpośrednie połączenia z Polski do Stambułu

Z Polski do Stambułu możemy lecieć zarówno bezpośrednio, jak i z przesiadką. O tym, jak będzie wyglądała nasza podróż, decyduje linia lotnicza oraz to, w jakim mieście rozpoczynamy podróż. Jakie bezpośrednie połączenia z Polski do Stambułu oferują przewoźnicy?

Bezpośrednie połączenia z Polski do Stambułu

Bezpośrednie loty do Stambułu odbywają się z Warszawy. Oferują je Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Turkish Airlines. Przelot trwa wówczas około dwóch godzin. Takich przelotów jest niestety o wiele mniej niż lotów z przesiadkami.

 

bezpośrednie połączenia z Polski do Stambułu

Loty do Stambułu z przesiadką

Tego typu połączenia będzie nam łatwiej wyszukać. Z przesiadką możemy polecieć liniami Lufthansa, KLM oraz PLL LOT – jeżeli przelot zaczynamy w innym mieście niż Warszawa. Przeważnie na przesiadkę czeka się kilka godzin, jednak czasami zdarza się, że na lotnisku musimy spędzić nawet pół doby. Rezerwując bilet lotniczy mamy wzgląd w to, jak długo będziemy czekali na przesiadkę, dlatego możemy już wtedy zaplanować, co zrobimy z wolnym czasem.

 

Bezpośrednie loty do Stambułu z Polski pozwalają na szybkie znalezienie się w tym magicznym mieście, położonym na krańcach dwóch kontynentów. Jeśli chcesz poszukać więcej informacji na temat lotów do Stambułu, koniecznie zajrzyj na naszą stronę.