Loty do Stambułu z Warszawy

Loty do Stambułu z Warszawy to najpopularniejsze połączenie z Polski do tego niezwykłego miasta. Jeśli chcemy dostać się do Stambułu, na pewno będziemy musieli zahaczyć o stolicę.

Loty do Stambułu z Warszawy – co je wyróżnia?

Loty do Stambułu są dostępne z różnych miast w Polsce. Jednak tylko ze stolicy dolecimy do miasta na dwóch kontynentach bez przesiadki. Wybierając się z innego miasta, będziemy musieli na pewno się przesiąść. I to najpewniej właśnie w Warszawie!

 

Chcąc wybrać się do Stambułu bezpośrednio, możliwe, że polecimy polskimi liniami LOT, a podróż rozpoczniemy na warszawskim Okęciu. Lot trwa wówczas około dwóch godzin. Istnieje też możliwość dostania się do Stambułu tureckimi liniami. Turkish Airlines słyną z pysznych dań lokalnej kuchni, którymi częstowani są podróżujący do Turcji. Nie sposób na nie narzekać! W przypadku tego przewoźnika podróż trwa podobnie jak z PLL LOT. Bezpośrednie loty kończą się na lotnisku po europejskiej stronie Stambułu, w porcie lotniczym Atatürk.

 

loty do Stambułu z Warszawy
Photo credit: szeke via VisualHunt / CC BY-SA

 

Loty do Stambułu z Warszawy pozwalają pokonać trasę szybko i bez zbędnego tracenia czasu na oczekiwanie. A każdy wraca ze Stambułu z głową pełną zachwytów i niezapomnianych wrażeń, którymi chce jak najszybciej podzielić się z bliskimi! Jeśli chcecie poczytać więcej na temat lotów z Warszawy do Stambułu, zajrzyjcie na specjalną podstronę. Jeśli chcesz skorzystać z wyszukiwarki lotów, koniecznie wejdź na www.bluesky.pl.